FAQ

to zbiór odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Logowanie

Akademia nie ma dostępu do indywidualnych haseł użytkowników.

Jeśli brali Państwo udział w warsztatach przed sierpniem 2021, prosimy wejście na stronę: https://www.akademia-inspiracji-makro.pl/warsztaty/my-account/edit-account/ i próbę logowania przy użyciu adresu e-mail, który podawali Państwo przy rejestracji w naszym serwisie.

Konta użytkowników ze starej strony zostały przeniesione ale ze względów bezpieczeństwa wymagają ustanowienia nowego hasła i uzupełnienia danych.

Jeśli są już Państwo zarejestrowani na nowej stronie, prosimy o skorzystanie z opcji „nie pamiętam hasła” w panelu logowania. Link do restartu hasła zostanie wysłany na adres mailowy podany przy rejestracji.
Nie musisz, jeżeli jednak posiadasz Kartę MAKRO możesz płacić mniej za warsztaty. Aby założyć konto na stronie Akademii Inspiracji należy podać jedynie adres e-mail a następnie uzupełnić dane kontaktowe osoby rejestrującej (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu) oraz dane firmy do faktury za udział w warsztacie (nazwa firmy, adres firmy, NIP). Opcjonalnie możesz uzupełnić również dodatkowe dane takie jak np. numer Karty MAKRO.

Proces rejestracji użytkownika ani proces zapisu na warsztaty nie wymagają podania numeru Klienta, jeżeli jednak posiadasz naszą Kartę uzupełnij jej numer w profilu i skorzystaj ze specjalnej ceny dla Klientów naszej sieci.

Zapisy

Zależy nam na tym, żeby uczestnicy wyciągali ze spotkań z nami jak najwięcej, dlatego w opisie każdego z naszych kursów i warsztatów zawarliśmy informację o poziomie trudności. Dzięki temu liczymy na to, że uczestnicy o różnym stopniu zaawansowania nie będą wpływać na tempo prowadzenia warsztatu. Mimo to nasi trenerzy w trakcie zapoznawania się z uczestnikami pytają o doświadczenie, dzięki czemu mogą dostosować program do posiadanej przez uczestników wiedzy i umiejętności.

Warsztaty na poziomie podstawowym to przede wszystkim kulinarne warsztaty popołudniowe z cyklu "Kuchnia dla każdego" oraz warsztaty wspierające biznes gastronomiczny dla każdego, kto dopiero wchodzi w świat gastronomii. "Kuchnia dla każdego" to cykl, w którym spotykamy się z pasjonatami dobrego smaku - niezależnie od stopnia ich zaawansowania, dlatego często w tych spotkaniach uczestniczą jednocześnie hobbyści jak i zawodowcy, którzy chcieliby poznać nowe receptury i smaki.

Większość naszej oferty dedykowana jest profesjonalistom z branży HoReCa, dlatego zakładamy, że uczestnicy warsztatów na poziomie średnio-zaawansowanym opanowali podstawowe techniki w rodzaju technik krojenia czy rozbioru mięsa oraz posługują się terminologią typową dla przedstawicieli branży gastronomicznej.

Warsztaty na poziomie zaawansowanym to przede wszystkim warsztaty kulinarne, w których wykorzystujemy bardziej wyrafinowane techniki przydatne przy pracy z takimi tematami jak fine dining czy cukiernictwo.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do poziomu zaawansowania danego warsztatu zadzwoń do nas - na pewno znajdziemy coś dla Ciebie!
Tak, w trakcie transakcji zostaniesz zapytany o nazwisko i funkcję uczestnika lub uczestników niezależnie od danych Twojego konta i danych do płatności. Tak więc jeżeli prowadzisz firmę, to możesz wysłać na warsztaty swoich pracowników a jeżeli sam jesteś pracownikiem i nie posiadasz Karty MAKRO, to możesz poprosić szefa o zapisanie Cię na warsztaty ze specjalną zniżką dla Klientów MAKRO.

Płatności

Jeżeli jesteś posiadaczem Karty MAKRO lub masz do niej dostęp (np. przez właściciela firmy, w której pracujesz) - wystarczy, że uzupełnisz numer Karty w zakładce "Moje konto".

Po uzupełnieniu tych danych zniżka będzie naliczać się automatycznie.
Faktury za warsztaty są wystawiane przez Dział Księgowości MAKRO w terminie do 21 dni od zaksięgowania płatności i wysyłane na adres podany przez Klienta w trakcie realizacji płatności.
Nie, płatności za warsztaty przyjmowane są przez platformę PayU. Jeśli Państwo nie mają możliwości opłaty przez PayU, prosimy o kontakt mailowy (akademia@makro.pl) .
Przy każdym warsztacie widnieją dwie ceny: cena regularna i cena dla posiadacza Karty MAKRO. Klienci MAKRO otrzymują specjalne ceny przy zakupie udziału w warsztatach.

Większość naszej oferty szkoleniowej kierujemy do profesjonalistów, a więc osób posiadających lub reprezentujących firmy. Podobnie nasza oferta handlowa dedykowana jest firmom, dlatego jeżeli chcesz rozwijać się zawodowo ale Ty osobiście nie posiadasz Karty MAKRO zapytaj swojego szefa, czy możesz zapisać się na jego numer Klienta.

Ceny specjalne dla Klientów MAKRO stanowią opłatę na pokrycie jedynie części kosztów związanych z cateringiem oraz produktami spożywczymi wykorzystywanymi podczas warsztatów. Jeżeli masz dostęp do Karty MAKRO uzupełnij jej numer w danych w zakładce "Moje konto".

Jeżeli nie posiadasz jeszcze Karty MAKRO a chcesz korzystać z zapisów w specjalnej cenie zarejestruj się za darmo na stronie https://rejestracja.makro.pl/ i zostań Klientem MAKRO.

Warsztaty z cyklu Kuchnia dla każdego, podczas których otwieramy się dla każdego posiadają taką samą cenę dla zarówno dla Klientów MAKRO jak i osób nieposiadających naszej Karty MAKRO.