Przy każdym warsztacie widnieją dwie ceny: cena regularna i cena dla posiadacza Karty MAKRO. Klienci MAKRO otrzymują specjalne ceny przy zakupie udziału w warsztatach.

Większość naszej oferty szkoleniowej kierujemy do profesjonalistów, a więc osób posiadających lub reprezentujących firmy. Podobnie nasza oferta handlowa dedykowana jest firmom, dlatego jeżeli chcesz rozwijać się zawodowo ale Ty osobiście nie posiadasz Karty MAKRO zapytaj swojego szefa, czy możesz zapisać się na jego numer Klienta.

Ceny specjalne dla Klientów MAKRO stanowią opłatę na pokrycie jedynie części kosztów związanych z cateringiem oraz produktami spożywczymi wykorzystywanymi podczas warsztatów. Jeżeli masz dostęp do Karty MAKRO uzupełnij jej numer w danych w zakładce „Moje konto”.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze Karty MAKRO a chcesz korzystać z zapisów w specjalnej cenie zarejestruj się za darmo na stronie https://rejestracja.makro.pl/ i zostań Klientem MAKRO.

Warsztaty z cyklu Kuchnia dla każdego, podczas których otwieramy się dla każdego posiadają taką samą cenę dla zarówno dla Klientów MAKRO jak i osób nieposiadających naszej Karty MAKRO.