Warsztaty

Poznaj ofertę warsztatów dla profesjonalnej gastronomii oraz miłośników dobrego smaku.

Poziom zaawansowany

Cocktaile i mocktaile

Cena dla klientów Makro
Stała zniżka dla posiadaczy Karty MAKRO. Jeżeli masz Kartę Klienta uzupełnij jej numer w swoim profilu. Jeżeli nie posiadasz Karty dowiedz się jak zostać naszym klientem.
480,00 
Twoja zniżka dla klientów Makro nie jest aktywna, uzupełnij numer karty tutaj aby ją aktywować
Cena regularna: 630,00 
Nowość w ofercie szkoleń Akademii Inspiracji MAKRO! Odśwież swoją kartę napojów i zdobądź umiejętności tworzenia cockatili oraz ich bezalkoholowych odpowiedników - mocktaili niezależnie od zmieniających się trendów! Dzięki szkoleniu przekonasz się, że barmańska sztuka opiera się na odwadze w eksperymentowaniu z nowymi składnikami i miksowaniu technik połączonej ze znajomością najczęściej zamawianych cocktaili. W trakcie warsztatu poznasz więc receptury i techniki dzięki którym przygotujesz aż 8 cocktaili i 6 mocktaili. Podczas spotkania porozmawiamy o znaczeniu różnorodności i kreatywności w oczach Klientów zarówno w ofercie bezalkoholowych jak i alkoholowych napojów. Na warsztacie zgłębisz również filozofię jaka stoi za rosnącą popularnością mocktaili uwzględniającą zrównoważony i zdrowy styl życia. Warsztat trwa w godz. 10-16
14.08.2024, 10:00-16:00
Warszawa
W programie warsztatu:
 • Techniki miksologii
 • Sposoby twistowania klasycznych cocktaili
 • Sezonowość i lokalność w przygotowaniu mocktaili
 • Techniki prezentacji i rola estetyki w tworzeniu cocktaili i mocktaili
W trakcie szkolenia przygotujesz 6 sezonowych mocktaili oraz następujące cocktaile:
 • Mango Mojito Madness
 • Bourbon Bliss Punch
 • Passionfruit Paloma
 • Cucumber Mint Gin Fizz
 • Blackberry Basil Smash
 • Smoky Pineapple Margarita
 • Coconut Lavender Martini
 • Espesso Old Fashioned
 

O trenerze

Mikołaj Nowak Instruktor i międzynarodowy sędzia barmański, pasjonat miksologii koktajli. Reprezentant FBA na terenie Polski. Doświadczenie barmańskie zdobywał w Polsce i USA. Prowadzi Cocktail System - firmę organizującą i obsługującą bary na największych wydarzeniach w kraju.

Wybierz termin

Warszawa

14.08.2024 10:00-16:00
Wolne miejsca: 9
11.09.2024 10:00-16:00
Wolne miejsca: 9
Jeżeli jesteś posiadaczem Karty MAKRO lub masz do niej dostęp (np. przez właściciela firmy, w której pracujesz) - wystarczy, że uzupełnisz numer Karty w zakładce "Moje konto".

Po uzupełnieniu tych danych zniżka będzie naliczać się automatycznie.
Większość warsztatów z oferty Akademii nie wymaga specjalnego przygotowania. W przypadku warsztatów kulinarnych zapewniamy wszystkie produkty i wyposażenie potrzebne do gotowania. Udostępniamy również zapaski Akademii ale jeżeli posiadasz swój kitel/bluzę lub fartuch to warto zabrać go ze sobą.

W trakcie warsztatów przygotowujemy od 3 do 5 dań, które uczestnicy mogą zjeść na miejscu. Jeżeli jednak nie uda się wszystkiego "zmieścić" można zabrać przygotowane przez siebie dania "na wynos". W trosce o środowisko prosimy w miarę możliwości o zabieranie ze sobą opakowań wielorazowych.

W przypadku warsztatów biznesowych i wspierających serwis zapewniamy potrzebne akcesoria jak notatniki czy długopisy. Niektóre warsztaty zawierają w opisie informację o konieczności zabrania laptopa, dlatego prosimy o uważne czytanie opisu i programu warsztatu.

Warsztaty w tym samym terminie