Warsztaty

Poznaj ofertę warsztatów dla profesjonalnej gastronomii oraz miłośników dobrego smaku.

Poziom podstawowy

Rodzinne Halloween – Kuchnia dla każdego

Cena dla klientów Makro
Stała zniżka dla posiadaczy Karty MAKRO. Jeżeli masz Kartę Klienta uzupełnij jej numer w swoim profilu. Jeżeli nie posiadasz Karty dowiedz się jak zostać naszym klientem.
400,00 
Twoja zniżka dla klientów Makro nie jest aktywna, uzupełnij numer karty tutaj aby ją aktywować
Cena regularna: 500,00 
Strasznie smaczny warsztat rodzinny w Akademii Inspiracji MAKRO! Z okazji zbliżającego się Halloween zapraszamy rodziców z dziećmi na wieczorne, wspólne gotowanie przekąsek w klimacie duchów, wiedźm, wampirów i potworów. Rodzinne gotowanie to doskonały pomysł na wspólne spędzanie czasu z dziećmi, z myślą o których przygotowaliśmy nasze Halloween'owe menu. Na warsztaty zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 9-14 lat. Warsztat prowadzony w ramach cyklu popołudniowych warsztatów Kuchnia dla każdego, kiedy otwieramy się dla wszystkich zainteresowanych - nie tylko profesjonalistów branży gastronomicznej ale wszystkich miłośników gotowania i pasjonatów dobrego smaku. PODANA CENA OBEJMUJE 1 OSOBĘ DOROSŁĄ + 1 DZIECKO Warsztat trwa w godzinach 17-21. Serdecznie zapraszamy!
Kurs nie ma zaplanowanego miejsca i daty
W menu warsztatu:
  • Halloweenowe oko – Waniliowa panna cotta z redukcją z buraka
  • Paluszki wiedźmy – Kruche ciasteczka z migdałami
  • Żelkowe robale – Zielone galaretki
  • Wredne papryki – Faszerowane papryki
  • Duchy bananowe – Banany oblane biała czekoladą
Elementy powyższego menu mogą ulec zmianie w zależności od dostępności poszczególnych składników sezonowych.

O trenerze

Wybierz termin

Kraków

Jeżeli jesteś posiadaczem Karty MAKRO lub masz do niej dostęp (np. przez właściciela firmy, w której pracujesz) - wystarczy, że uzupełnisz numer Karty w zakładce "Moje konto".

Po uzupełnieniu tych danych zniżka będzie naliczać się automatycznie.
Większość warsztatów z oferty Akademii nie wymaga specjalnego przygotowania. W przypadku warsztatów kulinarnych zapewniamy wszystkie produkty i wyposażenie potrzebne do gotowania. Udostępniamy również zapaski Akademii ale jeżeli posiadasz swój kitel/bluzę lub fartuch to warto zabrać go ze sobą.

W trakcie warsztatów przygotowujemy od 3 do 5 dań, które uczestnicy mogą zjeść na miejscu. Jeżeli jednak nie uda się wszystkiego "zmieścić" można zabrać przygotowane przez siebie dania "na wynos". W trosce o środowisko prosimy w miarę możliwości o zabieranie ze sobą opakowań wielorazowych.

W przypadku warsztatów biznesowych i wspierających serwis zapewniamy potrzebne akcesoria jak notatniki czy długopisy. Niektóre warsztaty zawierają w opisie informację o konieczności zabrania laptopa, dlatego prosimy o uważne czytanie opisu i programu warsztatu.