Zapraszamy do udziału w wielkanocnym warsztacie kulinarnym dla Całej rodziny: Wielkanocna podróż ze smakiem, który poprowadzi Kuba Steuermark!

W trakcie transmitowanego na żywo spotkania, Kuba przygotuje 2 dania inspirowane tradycyjnymi potrawami kuchni włoskiej i angielskiej, którym nada charakteru polskiej Wielkanocy. Cały warsztat dedykujemy wszystkim pasjonatom gotowania – mniej lub bardziej doświadczonym, a nawet rodzicom z dziećmi.

W menu warsztatu:
– Salsicce al sugo, czyli biała pikantna kiełbasa z ziołami, sosem pomidorowym i kremową polentą
– Simnel cake czyli tradycyjne, brytyjskie wielkanocne ciasto z mieszanką keksową, marcepanem i migdałami

Podczas gotowania na żywo Kuba będzie udzielał instrukcji i praktycznych porad dla każdego widza, który zdecyduje się na gotowanie i pieczenie razem z nim. Dodatkowo, w trakcie spotkania, będzie okazja do interakcji i rozmowy na temat szykowanych dań i nie tylko. Na koniec, Kuba spędzi dodatkowy czas na specjalnej sesji pytań i odpowiedzi, podczas której rozwieje wszystkie wątpliwości, jakie mogły się zrodzić w ferworze gotowania.

Wszyscy uczestnicy otrzymają listę składników i sprzętu kuchennego potrzebnych do przygotowania dań oraz specjalny prezent – kartę przyjaciela Akademii Inspiracji MAKRO, dzięki której będą mogli zrobić zakupy w każdej z naszych hal.

Lista do pobrania składników znajduje się tutaj

Do zobaczenia na wydarzeniu na Facebooku Akademii Inspiracji MAKRO i w trakcie transmisji!